Jan Macháček

Hledání

Výsledky hledání

HN 2005

Na pokyn Grebeníčka

HN.IHNED.CZ  3. 5. 2005
Zprávy z prvomájových veselic, které přinesla v neděli večer ČT, působily skličujícím dojmem. Nejprve demonstrace pravicových extremistů v Brně, pečlivě chráněná stovkami policejních těžkooděnců. Radnice prý nemohla než celou akci povolit, protože pochod nahlásila řadu měsíců předem fyzická osoba.
Jak to, že tedy policie narozdíl od radních dobře věděla, že budou pochodovat centrem města skinheadi? Radnice má řvouny hesel "Čechy Čechům" odkázat třeba na škvárové hřiště na periférii.
Na komunistickém mítinku na Letné policie demokratického státu surově mlátila "vyrušujícího" demonstranta Jana Šinágla, a to na pokyn Miroslava Grebeníčka. Na veřejném mítinku neexistuje svoboda slova a projevu? Tohle se nedělo ani v době, kdy jsme měli prázdného ministra vnitra, co nic nevěděl, nezažil a jemuž podržtašku dělal mlátička Přibyl. Dnes máme ministra, který je signatářem Charty 77! Nestálo by za to promluvit k policejnímu sboru o fašismu, o komunismu, o svobodě projevu, o demokratických hodnotách?
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.