Jan Macháček

Hledání

Výsledky hledání

HN 2008

Bulvární policie

11.1.2008
Česká policie a bohužel i justice opět názorně předvedly svou neschopnost a poddajnost poptávce bulvárních médií. Součástí inteligence je schopnost rozlišovat mezi podstatným a nepodstatným, důležitým a nedůležitým. Českým represivním složkám se této schopnosti zjevně nedostává.
Ano - Barbora Škrlová byla zadržena také norskou policií. Záhy však byla propuštěna, pouze se před eskortou do Česka musela zdržovat na předem určeném místě. Na ruzyňském letišti se ale konaly policejní manévry srovnatelné s přípravou na příjezd masového vraha, albánského drogového barona či kmotra z Cosy Nostry. Ano je to ona - nese si medvídka a knížku! Zločinná stvůra, která zlovolně mění vizáž a snad nějak i pohlaví! Šup s ní do soudní vazby!
Je zjevné, že Škrlová je psychicky nemocná paní. Diagnózu ponechme na psychiatrech, stejně jako léčení. Možná je jí třeba hospitalizace, možná ne. Na odlehlý kout ruzyňského letiště jí měla ve vší diskrétnosti přijet vyzvednout sanitka a odvézt rovnou do Bohnic. Tím to končí, to je tak všechno. Škrlová měla poškodit brněnský Klokánek, nevíme však jak. Rozbila tam okno? O její aktivní účasti na týrání dětí není známo vůbec nic.
Milí šéfové české policie! Důležité není, co si myslí Blesk a Aha! Začněte se věnovat podstatným věcem! Zatočte s korupcí, věnujte se pořádku na silnicích! Milá veřejnoprávní média! Za bulvární zpravodajství Vás, my koncesionáři, neplatíme.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.